youtube

Mini Żuraw Hoeflon C1

Najmniejszy Dźwig

 

Nasz najmniejszy Żuraw podnosi do 600 kg. Imponujący, biorąc pod uwagę jego mały rozmiar i niską wagę. Jego niewielkie wymiary pozwalają mu dotrzeć wszędzie. Różne opcje napędu oznaczają, że urządzenie może być używane w dowolnym środowisku. Obejmuje to miejsca takie jak szpitale, w których spaliny z silnika spalinowego są absolutnie zabronione. Dlatego dajemy Ci możliwość wyboru napędu, który chcesz wbudować w swoją maszynę. Zapoznaj się z opcjami, aby zobaczyć opcje dostępne dla C1 .

Ze względu na niewielką konstrukcję jego waga netto również jest niska. Umożliwia to transportowanie tej maszyny na inne piętra na dźwigu pasażerskim, aby mógł wykonywać tam również zadania dźwigowe. Transport również jest łatwy: C1 można umieścić z tyłu furgonetki lub przyczepy. Po prostu sprawia to, że C1 jest  niezwykle elastyczny w użyciu.

Zdalne sterowanie - które sami tworzymy - jest tak przyjazne dla użytkownika, że korzystanie z niego jest naprawdę przyjemne. Dzięki inteligentnemu, zintegrowanemu oprogramowaniu na dźwigu i wyświetlaczowi na pilocie, użytkowanie jest proste. Wszystko, co obserwuje dźwig, jest tłumaczone i wyświetlane na ekranie w łatwy do zrozumienia sposób. Użytkownik jest na bieżąco informowany o procentowej wydajności używanego urządzenia, kącie nachylenia, masie na haku i wielu innych. Użytkownik może skoncentrować się na zadaniu, a nie na samym urządzeniu.

 

 

Specyfikacja

Napęd akumulatorowy

24 V

Kontrola Pilot

Proporcjonalna jazda i podnoszenie

1-y beg:

0.5 km/h

2-i bieg:

1.1 km/h

Waga całkowita

960 kg 

Waga z wyposażeniem 1060 kg
Hydrauliczny zakres obrotu 136 stopni
Zabezpieczenie momentu obciążenia

Przy obciążeniu 90% / 100% 

Bezpieczeństwo

Oznakowanie CE 

 

 

AKcesoria

 

Przetwornik

230 V / 24V

Wysięgnik 

30-stopniowy

Wyciągarka

460 kg 

Gąsienice Niebrudzące
Maty Dźwigowe 2.0 x 0.8 m
Schowek 0.5 m x 0.3 m x 0.3 m
Wysięgnik manualny

30 stopniowy zakres regulacji

Oświetlenie

robocze na wysięgnicy

 

pdfMM-Hoeflon-C1-EN.pdf

Usługi Mini Żurawiem Hoeflon wykonuje firma Multiko SC

Oficjalny Partner i Dystrybutor Żurawii, Transporterów, Chwytaków marki Hoeflon

Multiko Architektura Okien przyjmuje klientów w salonach w Bielsku Białej, Chorzowie oraz Rybniku.

 

Kontakt